Witam wszystkich

Jest mi bardzo miło, że czytasz mojego bloga i trafiłeś na tę stronę, w tym nieskończonym ogromie jaki reprezentuje sobą INTERNET .

Stworzyłam te stronę z różnych pobudek, być może w różnych wpisach to będzie się przewijać. Przede wszystkim chciałabym, aby było to miejsce, gdzie pasja spotyka się z wiedzą, a inspiracja z codziennością. Moim celem jest tworzenie treści, które nie tylko informują, ale także inspirują do działania i refleksji.

Chciałbym również, aby było to miejsce, gdzie można dzielić się tym, co nas spotyka i co nas otacza, co w biegu codzienności zostawiamy ciągle na później i w konsekwencji zapominamy, gubimy sens, plączemy się lub zamykamy w stalowym pancerzu, żeby móc biec dalej bez emocji, bo „tak trzeba”…

Na stronie znajdziecie różnorodne wpisy, zapewne większość ściśle tematyczne będzie związana zawodowo, ale również będą wpisy bardziej niezależne w ramach inspiracji oraz zupełnie oderwane od głównej tematyki, jako forma „odskoczni” od dnia codziennego. Chcemy, aby każdy znalazł tu coś dla siebie, niezależnie od zainteresowań czy wieku.

Mam nadzieję, że będziesz nas co jakiś czas odwiedzać i dzielić się przemyśleniami i doświadczeniami.

Pozdrawiam serdecznie,

Podobne wpisy